1999 yılında imalat hayatına başlayan firmamız 2007 yılında DOREA ismi ile markalaşmıştır. Geçmişten gelen tecrübe ve birikimle tekstil sektörün de yeni bir nefes olma yolunda iddialı bir markadır. İşin mutfağında yetişmiş yönetici ve tüm çalışanlarıyla iç giyimde kalitesinden ödün vermeden hizmet verme anlayışında olan markamız genç ve dinamik bir kadroyla yola çıkmıştır. Ürün yelpazesini her gecen gün artırmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak hedefinde olan DOREA İstanbul da 2000 metrekare kapalı üretim alanı, merkez binası ve showroomu , Bilecik de 1000 metrekare kapalı üretim alanı ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı üretim anlayışıyla ilk etapta erkek iç giyimi ve erkek çocuk iç giyimi ile yola çıkan markamız bayan ve kız çocuk iç giyiminde de çalışmalarını sürdürmektedir.

En kısa zamanda ürünlerini siz değerli müşterilerine sunma heyecanı yaşamaktadır. Dorea, amatör bir ruhla ve heyecanla kısa sürede kendi markası ile yaptığı ihracatla yurt dışında tanıdık ve bilindik bir marka olma hedefine ulaşmış. İç piyasa da gerekli satış ağını tamamlamak üzeredir.

1Misyonumuz
Geçmişten gelen tecrübe ve birikimle çıktığımız tekstil sektöründe iddialı bir kadroya sahip markamızın temel aldığı ilke döner sermayeyi artırmak, altyapıyı geliştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun hammaddeyi Avrupa standartlarında ürettirmek ve sunmak. Ülke kalkınmasına katkıda bulunmak için yüksek katma değerli ürünler üretmek ve yerli üretimi artırmaktır.
2Vizyonumuz
Tüm hedef kitlemizin bizden memnuniyetini sağlamak, tüketici bilincini ve kültürünü artırarak, kaliteli yaşamı insanlara yaşatabilmek, yeni tasarımları sunmak en yeni tasarımı üretmek, tasarım ve kalite merkezi olmak. Yurt içinde ve yurt dışında bilindik ve aranan bir marka olmak. İnsana ve sisteme yatırım yapmak, tutum ve davranışlarımızla çalışanlarımıza önderlik ederek toplam kaliteye ulaşmaktır.
3Değerlerimiz
Ürünlerinde temel aldığı ilke “kalite” ve bu kaliteyi en uygun fiyata tüketicinin beğenisine sunabilmektir. “Bütün bu aşamalardan geçerken markalaşmanın ilk koşulu olan disiplinli ve ilkeli çalışma düşüncesinden hiç vazgeçmeyecektir.”